iclal Aydın Fan Club

İki Aile'den Sonra Çok Teklif Aldım 112wqc
Sitemizden yararlanabilmek İçin Lütfen üye olunuz !!!
Durma hemen üye ol !

Join the forum, it's quick and easy

iclal Aydın Fan Club

İki Aile'den Sonra Çok Teklif Aldım 112wqc
Sitemizden yararlanabilmek İçin Lütfen üye olunuz !!!
Durma hemen üye ol !

iclal Aydın Fan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
iclal Aydın Fan Club

♥Eη güzel paylaşımlar ßurda buyruη ♥

İki Aile'den Sonra Çok Teklif Aldım

gzn
    gzn
    İCLAL AYD
    İCLAL AYD

__Burcu__ : İki Aile'den Sonra Çok Teklif Aldım Secilm10
    Rep puanı : 0

::İCO:: İki Aile'den Sonra Çok Teklif Aldım

Mesaj tarafından gzn Salı Şub. 24, 2009 10:59 pm

'İki Aile' dizisinin bitmesinden sonra iyi teklifler geldiğini söyleyen İclal Aydın, neden kabul etmediğini açıkladı.

Oyunculuk, köşe yazarlığı ve yazarlık yapan İclal Aydın, aynı zamanda bir anne olmanın zorluklarını anlattı.

HaberTurk'te Oylum Talu'nun programına konuk olan İclal Aydın, "Hem çok çalışan bir anneyim ben, hem de Türkiye'de yeni oturan bir kavram single mom. Aile büyükleri şehir dışında oturan ve çocuğunun maddi ve manevi bütün sorumluluğunu tek başına yüklenmiş bir anneyim. Çok hızlı bir iş yaşamım, yükselen bir kariyerim ve kariyerimin getirdiği bir dolu zorlu şartlar var. O arada çocuk kendi başına büyüyor" diye konuştu.

İKİ AİLE'DEN SONRA ÇOK TEKLİF ALDIM

Emre Kınay ile birlikte 'İki Aile' dizisinde rol alan İclal Aydın, dizi bittiğinde bir çook teklif aldığını ancak kızına vakit ayırmak için kabul etmediğini belirterek şöyle konuştu.

"Geçen yaz, çok güzel öneriler aldım. Emin olun Türkiye'nin bütün ünlü aktörleri, yapımcıları, en güzel senaryolar elimden geldi geçti. Ama o kadar yorgundum ki ve bebeğimden o kadar uzaktaydım ki, kendi kendime dedim ki 'Bu yıl ilkokula başlıyor. Bu yıl anne-kız birlikteyiz' dedim. Kitap okuyacağız, birlikte okuma yazma öğreneceğiz."

ZOR BİR ŞEY YAŞADIM AMA SUSTUM

Bir dönem medyanın gündemine polemiklerle gelen İclal Aydın, zor olsa da susmayı denediğini söyledi ve "Çok zor bir şey yaşadım ama sustum. Çünkü konuşmak hiç bir şeyi değiştirmeyecekti. Bana cezayı kesmişlerdi, bana onu ödettiler. Ben öyle yapmadım desem de bitti gitti" açıklamasını yaptı.

Yaşadığı süreçten sonra daha farklı davrandığını ifade eden İclal Aydın, bir süre önce çıkan 'Evlerin Işıkları Bir Bir Yanarken...' isimli yeni kitabının tanıtımı için bazı programlara konuk olmuştu. Aydın, "Çok seçiciyim, sosyal hayatım neredeyse yok, hiç röportaj vermiyorum. Emin olun bu katıldığım 4. ve son program. Kendimi ifade edebileceğim doğru yerlerde olmak istiyorum" diye konuştu.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 5:05 pm